• +972-77-2190042

מחקרים

מרכיבי הפורימור נחקרו באופן מקיף במחקרים קליניים שהראו שיפור משמעותי בפרמטרים של תנועתיות, ריכוז וצורה (מורפולוגיה), בגברים בעלי נתוני זרע נמוכים. אחד המחקרים היותר מקיפים, נעשה בשנת 2004. הוא כלל מעל 300 גברים בתת פוריות. הוכח במחקר שמרכיבים מסויימים הנמצאים בפורימור גרמו לגידול בשיעור של 21.8% בהריונות לעומת גידול של 1.7% בקבוצת הפלסבו.

בנוסף, מרכיבי הפורימור הוכחו כיעילים בהפחתת הרדיקלים החופשיים, אשר עלולים לגרום נזק לזרע. פורימור הוא תוסף התזונה היחיד, שהמרכיבים שלו הוכחו כיעילים במחקרים קליניים כפולי סמיות אשר פורסמו בעיתונות הרפואית המובילה בעולם.

מחקרים מראים באופן עקבי את הקשר בין מדדי איכות זרע לבין אחוזי הריונות. כלומר, שיפור מדדים של איכות זרע כמו ריכוז, תנועה וצורה, יעלה את ההסתברות להריון. המחקר משנת 2004 שהוזכר, אכן מלמד שזה המקרה באשר למרכיבי הפורימור.


מחקרים פורצי דרך

מרכיבי הפורימור הוכחו מחקרית כמשפרים משמעותית את אחוזי הכניסה להריון!


יישומים קליניים – שיפור איכות הזרע עם פורימור

כאשר זוג מנסה להרות, לבריאות מערכות הרביה של בני הזוג יש חשיבות רבה. איכות הזרע הגברי עלולה להיפגע כתוצאה מרמה גבוהה של רדיקלים חופשיים. אלה הן מולקולות לא יציבות מבחינה כימית, הנוצרות באופן טבעי בגוף במהלך פעילותו הרגילה. רדיקלים חופשיים הם מולקולות ואטומים של חמצן בעיקר, בעלי אלקטרון חופשי אחד לפחות בקליפה החיצונית. הם נוצרים במהלך הרגיל של תהליך החמצון. אם לא מנטרלים את השפעתם באופן מיידי, הם גורמים לשרשרת תגובות כימיות בעלות פוטנציאל מסוכן. הם עלולים ליצור רדיקלים נוספים ונזק לרקמות. הנזק עשוי להתבטא בפגיעה בקרומי התא, בדפנות כלי דם, ובמולקולות התאים, בשומנים, בחלבונים וגם בדנ"א. לגוף קיים מנגנון הגנה טבעי, עד אשר מופר האיזון והמנגנון הזה איננו יכול יותר לספק פתרון הולם. האיזון מופר, בדרך כלל, כתוצאה מסגנון חיים ותנאי חיים. למשל, עישון, לחץ, תזונה לקויה, קרינה, זיהום סביבתי, טיפול תרופתי והקרנות. מחקרים קליניים מצאו קשר ישיר בין רמה גבוה של רדיקלים חופשיים, לבין בעיות פוריות אצל הגבר. מרכיבי הפורימור משפרים את איכות הזרע בכך שהוא מספק לגוף את נוגדי החמצון לו הוא זקוק עלמנת לנטרל את השפעתם המזיקה של הרדיקלים החופשיים. נוגד חמצון הוא כל חומר שמסוגל להעניק לרדיקל חופשי אלקטרון. כך הוא מנוטרל והופך ליציב מבחינה כימית.


מה הקשר בין רדיקלים חופשיים ואיכות הזרע שלך?

רמות גבוהות של רדיקלים חופשיים עלולות לגרום לבעיות בפוריות הגבר. ב-40% מהגברים שנמצאים בתת פוריות נמצאו רמות גבוהות של רדיקלים חופשיים, בזמן שאצל גברים פוריים אין כלל. הוכח במחקרים קליניים שנטילה של ויטמינים מסויימים היא אמצעי יעיל לנטרול פעולתם המזיקה של רדיקלים חופשיים. המאפיינים של אל-קרנטין ואצטיל קרנטין, ויטמין סי, ויטמין בי 12 וקואנזים קיו 10, מסייעים בתהליך חילוף החומרים בתא.

אבץ חשוב לתהליך יצירת הזרע. אצל גברים בתת פוריות נמצאו ערכים נמצאו של אבץ, בהשוואה לגברים פוריים. הסלניום תורם לתנועתיות הזרע, וחומצה פולית לבריאות הכללית של הזרע.


מה הנזקים האפשריים כתוצאה מנזק חמצוני?

מחקרים הראו כי רמה גבוהה של רדיקלים חופשיים אחראים לתופעות הבאות:

  • ירידה כללית בייצור הזרע
  • ירידה בתנועתיות בשל ירידה ביצור האנרגיה
  • פגיעה בשלמות ה-ד.נ.א
  • פגיעה בצורת התא עקב פגיעה בדפנותיו
  • Impairment of acrosomal reaction due to protein cross-linking and lipid peroxidation 20,26
  • Impairment of sperm-oocyte fusion due to loss of membrane fluidity

נטרול נזק חמצוני לשיפור תפקודי הזרע הפורימור הוא נוגד חמצון המסייע בנטרול נזקי רדיקלים חופשיים ובאופטימיזציה של נתוני זרע. בכך הוא תורם לשיפור פוריות הגבר.


מתי מתרחש ייצור מוגבר של רדיקלים חופשיים?

מחקרים מראים שכל אחד מן המקרים הבאים, יכול לגרום לרמה גבוהה של נזק חמצוני כתוצאה מעודף יצור של רדיקלים חופשיים: וריקוצלה או דליות באשכים Urogenital tract infections Vasectomy reversal מרכיבי הפורימור הוכחו במחקרים קליניים כבעלי יכולת להפחית משמעותית את רמת הרדיקלים החופשיים וכתוצאה מכך את הנזק החמצוני. nonbacterial chronic epididymitis רדיקלים חופשים והפריה חוצגופית מחקרים הראו קשר בין רמות של רדיקלים חופשים לבין רמת הצלחה בתהליכי הפריה חוצגופית והזרעה תוך רחמית. רמות גבוהות של רדיקלים חופשים מקושרים לתופעות של שברים בד.נ.א. שברים בד.נ.א. גורמים פוגעים ברמת התוצאות של תהליכי הפריה. מרכיבי הפורימור הוכחו במפחיתים באופן משמעותי את רמת הרדיקלים החופשיים. למד עוד על פורימור אם אתם מעוניינים בשיפור פוריות הגבר, אתם מוזמנים ללמוד עוד על הפורימור על ידי עיון בעמוד השאלות הנפוצות שלנו או להזמין פורימור עכשיו.

מחיר מבצע לרוכשים באתר!

מארז שלושה בקבוקי פורימור ל-3 חודשי טיפול
ליצירת האפקט הנדרש 990 ש"ח בלבד

כולל הספקה עד בית הלקוח

 
לרכישה