• +972-77-2190042

שאלות ותשובות

פורימור


פורימור הוא תוסף תזונה שפותח במיוחד על ידי מומחים למען בריאות זרע אופטימלית, עם מרכיבים שהוכחו מחקרית כבעלי תפקיד מרכזי בשיפור ביצועי הזרע. המוצר מכיל תוספי תזונה המשפרים פרמטרים של בשלות זרע, צורה, תנועתיות, ריכוזיות, וגם אנטיאוקסידנטים המגינים על הזרע מפני הנזק של רדיקלים חופשיים.
בזרע בריא, מעל 50% מתאי הזרע נמצאים בתנועה, כאשר 25% לפחות נעים במרץ בכיוון אחד. זה מה שמאפשר לזרע לעבור את כל הדרך הארוכה של צוואר הרחם, רחם, להגיע לחצוצרה ולחדור את המעטה החיצוני של הביצית. מספר מחקרים, לרבות כפולי סמיות, הראו שמרכיבי הפורימור משפרים את תנועתיות הזרע בגברים בעלי נתונים שהם מתחת לאופטימלי. יכולתם של המרכיבים לשפר את התנועתיות היא תולדה של שיפור ביכולת ייצור האנרגיה.
שיפור הריונות עם פורימור המחקר כפול סמיות משנת 2004 הוכיח שמרכיבי הפורימור תורמים תרומה משמעותית לשיפור איכות הזרע בתחומים של ריכוזיות, תנועתיות, צורה, לגברים בעלי איכות זרע ירודה. למידע נוסף ראו את העמוד רכיבים.
פורימור מגיע בצורת טבליה. יש לקחת שש טבליות ביום, שלוש בבוקר ושלוש בערב, עם הארוחה או מיד לאחריה. מכיוון שלתא זרע נדרשים 74 ימים כדי להבשיל ועוד 20 ימים עד שיוכל ליצור הריון, הרי שיש להתמיד בשימוש המוצר לאורך שלושה חודשים לפחות.
מכיוון שמדובר בתוסף תזונה, המוצר בטוח מאוד לשימוש. תופעות הלוואי הן נדירות.
אין צורך במרשם רופא. ההזמנה נעשית באמצעות מרכז ההזמנות שלנו.

הזמנת פורימור


כן, PayPal משתמש בפרוטוקול של תקשורת מוצפנת בין מחשבים המאפשר תקשורת מאובטחת ביניהם כדי להגן על המידע שלך. כאשר אתם מבצעים הזמנה, אתה נלקח ישירות לאתר PayPal כדי להשלים את העסקה. אנחנו לא מקבלים שום פרטי המידע הפיננסי האישי שלך. (בקרו באתר PayPal עבור מידע נוסף אודות השימוש ב- PayPal.)
כן, ניתן לשלם בעצמאות כרטיס אשראי בשיחת טלפון או בהעברה בנקאית. צרו קשר בטלפון או דואר אלקטרוני לקבלת פרטים.
אנחנו מקבלים כרטיסי אשראי ויזה, מאסטר קארד, אמריקן אקספרס ודיינרס.
ניתן לשלם במזומן או בש'קים בעת מסירת המוצר על ידי שליח.
ההזמנה מתבצעת תוך 24-48 שעות.

משלוחים


כן אתה יכול. אם אתה משלם באמצעות PayPal, רק לציין בשדה ההערות בדף האישור לקופת PayPal שאתה רוצה ההסדר שנשלח לכתובת אחרת. הקפד לכלול את הכתובת למשלוח בשדה ההערות.
לא, אנחנו משתמשים בשרותי שליחות עד בית הלקוח.
לא, המשלוח בארץ – חינם, לכתובת שציינת בהזמנה.

ביטול הזמנה או החזר המוצר


כן, תוכלו לעשות זאת ע"י יצירת קשר עם משרדנו תוך 14 יום. שימו לב: לא יתקבלו מוצרים שאריזתם נפתחה.
בהתאם לחוק הרגולציה של משרד הבריאות לא ניתן לקבל את המוצר לאחר שימוש.

מחיר מבצע לרוכשים באתר!

מארז שלושה בקבוקי פורימור ל-3 חודשי טיפול
ליצירת האפקט הנדרש 990 ש"ח בלבד

כולל הספקה עד בית הלקוח

 
לרכישה